Mobilus servisas

Sugedo darbinė technika? Reikalinga patikima techninė pagalba? Į įvykio vietą greitai atvyks mobilus servisas, todėl pergyventi neverta. Kilus bėdai, patyrę specialistai atkeliaus Jūsų nurodytu adresu ir per trumpiausią įmanomą laiką sutaisys sugedusią techniką. Sužinokite daugiau apie techninės pagalbos tiekimo paslaugas šiame straipsnyje.

Patogi pagalba gedimo vietoje

Vos tik sulaukę Jūsų skambučio, specialistai kaip mat atvyks į nurodytą vietą ir imsis remonto darbų. Mobilaus serviso paslaugos yra suteikiamos ne tik greitai, bet ir patogiai. Pamirškite sudėtingą ir daug laiko užimantį technikos transportavimą į dirbtuves! Dažniausiai gedimai gali būti sutaisyti vietoje, išskyrus tuos atvejus, kuomet greitas sutaisymas neįmanomas ir tenka gabenti techniką į dirbtuves. Bet kokiu atveju, patikėję darbus patyrusiems specialistams išvengsite visų rūpesčių ir galėsite lengviau atsikvėpti.

Platus remonto paslaugų asortimentas Į mobilaus serviso paslaugas įeina kone visos darbinės technikos remontas. Ištikus bėdai, remontuojami traktoriai, krautuvai, ekskavatoriai, horizontalaus kryptinio gręžimo mašinos ir daugybė kitos darbinės technikos įrenginių. Ilgus metus dirbantys specialistai savo kasdieniame darbe susiduria su įvairiais iššūkiais, todėl gali užsiimti pačios įvairiausios technikos remontu. Būkite užtikrinti, kad Jūsų darbinė technika bus suremontuota patikimiausiai ir už prieinamą kainą, kuri niekuomet nebus per didelė.